اخبار در سازمان

با حکم رياست سازمان نظام مهندسي معدن خراسان رضوي؛

 جناب آقاي دکتر سعيد سعادت به عنوان مشاور عالي رياست سازمان، جناب آقاي دکتر محمدحسن کريم پور به عنوان مشاور در امور اکتشاف، جناب آقاي مهندس سيدمحمود حقي به عنوان مشاور اقتصادي، جناب آقاي مهندس فرهاد نازپرور به عنوان مشاور در امور صنايع معدني و جناب آقاي مهندس مجتبي سيدي به عنوان مشاور و مسئول پيگيري برنامه ساماندهي مسئولين فني معادن استان انتخاب شدند.


 بزودي مصاحبه اختصاصي با رياست سازمان نظام مهندسي معدن خراسان رضوي درباره اهداف و برنامه هاي سازمان در سال 1397 اطلاع رساني خواهد شد. 

رئيس سازمان نظام مهندسي معدن خراسان رضوي گفت: اميد مي‌رود در آينده نزديک شاهد راه‌اندازي تعداد قابل توجهي کارخانه فرآوري مس نيز در استان خراسان رضوي باشيم

آرشيو

به گزارش روابط عمومي سازمان؛ با راه اندازي سامانه ارجاع خدمات مهندسي، متقاضيان و بهره برداران معدن درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه مي کنند و سامانه به طور تصادفي پنج نفر مرتبط با اين خدمت که شرايط لازم (پروانه و ظرفيت اشتغال) را دارند به متقاضي معرفي مي کند و ارجاع کار به صورت نوبتي است.

20 شرح شغل در اين سامانه تعريف شده است که مراحل مختلف پي جويي و اکتشاف معدني تا استخراج، کانه آرايي و فرآوري را شامل مي شود.

متقاضيان مي توانند با بهره گيري از اطلاعات اين سامانه، به افراد و خدمات مختلف از جمله نقشه بردار، متالورژ، مهندسان معدن، استان ها از طريق تارنماي نظام مهندسي معدن در دسترس است.

رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران در اين مراسم يادآوري کرد: تا پيش از اين افرادي که پروانه اشتغال داشته و از ظرفيت لازم برخوردار بودند براي دريافت خدمات به سازمان مراجعه مي کردند که اين موضوع با صرف هزينه، اتلاف وقت بوروکراسي اداري همراه بود.

نادعلي اسماعيلي دهج اضافه کرد: شمار اعضاي سازمان نظام مهندسي معدن ايران نزديک به 36 هزار نفر است که صلاحيت 10 هزار نفر از آنان تاييد شده است و پروانه دارند.


آدرس سازمان : مشهد- بلوار دستغيب- دستغيب 35 (خيابان بيستون)- نبش بيستون 1- پلاک 36- طبقه دوم

تلفکس:05137653809 و 05137653819

Email : khorasan@ime.org.ir