2018_7_2_22_636661688412968750

جلسه رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي با معاون جديد هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي، اين جلسه با حضور معاونين سازمان صنعت، معدن و تجارت، تشکلهاي مرتبط اقتصادي شامل اتاق اصناف، اتاق بازرگاني، خانه صنعت، معدن و تجارت، نظام مهندسي معدن خراسان رضوي، خانه معدن، انجمن مديران صنايع و انجمن حمايت از حقوق مصرف کنندگان و غيره به منظور معارفه و تشريح گزيده اي از فعاليت هاي مرتبط با اين سازمان در محل دفتر کار معاونت اقتصادي استانداري تشکيل شد.

در اين جلسه حاضرين، به بيان دغدغه ها وارائه پيشنهادات در زمينه هاي کاري خود پرداختند جناب آقاي دکتر ترشيزيان رياست سازمان نظام مهندسي معدن استان در اين جلسه خطاب به معاون جديد هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري فرمودند، سازمان نظام مهندسي معدن خراسان رضوي با بيش از 3000 عضو متخصص به عنوان بزرگترين تشکل تخصصي بخش معدن استان در قالب يک هيات مشورتي بزرگ و رايگان در اختيار مسئولين محترم استان است و  انتظار است در برنامه ريزي هاي کلان استاني و ملي از اين ظرفيت عظيم انساني بهره برداري مطلوب بعمل آيد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري نيز در بياناتي فرمودند: در استان از ظرفيت هاي بالايي در بخش هاي معدن، سرمايه گذاري معدني وزيرساخت هاي صنعتي برخورداريم.

قربان ميرزايي گفت: در شرايط فعلي بهترين کار، درک متقابل و تعامل با يکديگر است.

وي تصريح کرد: نيروي انساني شايسته و دلسوز، سرمايه اصلي انقلاب است و ما بايد بستر سازندگي را آماده نماييم.

وي افزود:مديران، سرمايه هاي استان هستند و براي عبور از شرايط بحران در حوزه کسب و کار و توليد بايد با برنامه ريزي کار انجام دهيم تا شرايط بهتري را رقم بزنيم.

راضيه عليرضايي رئيس اين سازمان نيز بر همت وتلاش مضاعف همکاران اين سازمان و همراهي تشکل هاي استان در جهت بهبود وضعيت معيشتي و حل مشکلات مردم و ايجاد زمينه براي فضاي نشاط و اميد تاکيد کرد


آدرس سازمان : مشهد- بلوار دستغيب- دستغيب 35 (خيابان بيستون)- نبش بيستون 1- پلاک 36- طبقه دوم

تلفکس:05137653809 و 05137653819

Email : khorasan@ime.org.ir