امروز : يكشنبه 1 بهمن 1396
جستجو

دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاءمهندس نادعلي اسماعيلي رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران،‌ 25 و 26 مهرماه 1395 ،‌در بيست و پنجمين سفر استاني خود به سازمان استان گلستان سفر کرد. در اين سفر دوروزه، جلسات و نشست هاي مختلفي با مسئولان استان برگزار شد.

  شرکت در نشست مشترک با اساتيد دانشگاه‌هاي مرتبط استان، جلسه با اعضاي هيئت مديره و کميته هاي تخصصي ، جلسه مشترک با رئيس و مديران سازمان صنعت, معدن و تجارت استان از آن جمله بود.

  يکي از مهمترين برنامه‌هاي اين سفر، ‌افتتاح رسمي ساختمان اداري سازمان استان گلستان بود. عمليات ساخت محل اداري سازمان استان از سال 1393 آغاز شده بود و فاز دوم و نهايي آن در تاريخ 26 مهرماه سالجاري و در جريان سفر رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران به بهره برداري رسيد. در اين مراسم علاوه بر رئيس و اعضاي هيئت مديره سازمان استان، رئيس سازمان صنعت, معدن و تجارت استان و معاون شرکت آب منطقه اي استان هم حضور داشتند. پوشش تصويري اين برنامه هم توسط صداو سيماي استان صورت پذيرفت. تلاش هاي هيئت مديره اين سازمان استان در جهت خريد زمين و ساخت اين مکان اداري شايسته قدرداني و سپاسگزاري است.

   با توجه به فعاليت هاي موثر شرکت کانسارخزر در توسعه بخش معدن استان، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن و هيئت همراه ، بازديد چند ساعته اي هم از معدن يد اينچه متعلق به اين شرکت داشتند.  اين معدن در حال حاضر توليد کننده يد کشور بوده و علاوه بر نياز داخلي ، صادرات هم به کشورهاي ديگر دارد.    

  ديدار با عضاي سازمان استان آخرين برنامه اين سفر بود. در اين جلسه که با حضور جمع کثيري از اعضاي استان برگزارشد، اعضا مشکلات خود را بيان کردند ورئيس سازمان پيشنهادها و راهکارهاي لازم را ارائه داد.

  لازم به ذکر است گستردگي فعاليتهاي اين سازمان استان در مباحثي همچون نظارت بر چاههاي آب ، نقشه برداري حريم و بستر رودخانه ها ، همکاري با موسسه استاندارد در زمينه انجام آزمايشهاي مرتبط با مصالح ساختماني باعث شده است که علي رغم محدود بودن ظرفيت هاي معدني استان ، تخصص هاي اعضاي سازمان به بهترين شکل ممکن به کارگرفته شود.

 

امور روابط عمومي و بين الملل سازمان بازديدکنندگان سايت: 4200983 نفر
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir