امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4948283 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


روز سه شنبه مورخ 24 مهرماه 1397 مراسم توديع و معارفه روساي سازمان نظام مهندسي در محل سازمان نظام مهندسي معدن با حضور معاون امور معادن و صنايع معدني وزارت صمت و برخي از مديران اين حوزه، برگزارشد.

<

  مراسم توديع و معارفه داخلي روساي سازمان نظام مهندسي معدن برگزار شد:

   روز سه شنبه مورخ 24 مهرماه 1397 مراسم توديع و معارفه روساي سازمان­ نظام مهندسي در محل سازمان نظام مهندسي معدن با حضور معاون امور معادن و صنايع معدني وزارت صمت و برخي از مديران اين حوزه، برگزارشد.

      در اين جلسه که اعضاي شوراي مرکزي دوره ششم و مديران و کارکنان سازمان مرکزي نيز حضور داشتند، در ابتدا آقاي مهندس نادعلي اسماعيلي، رئيس سابق سازمان ضمن تشکر از زحمات هيات مديره و شوراي قبلي، توضيحاتي را ارائه کرد.

سپس آقاي دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس جديد سازمان، ضمن تشکر از اعضاي شوراي مرکزي سازمان، وزير صنعت، معدن و تجارت و مقام عالي رياست جمهوري، که بر اساس قانون در فرآيند انتخاب و صدور حکم  ايشان همکاري داشتند، سپاس گذاري و رئوس برنامه ­ها و اهداف خود در مدت زمان تصدي اين پست در سازمان را تشريح کرد.

سپس  دکتر سرقيني ضمن تشکر از زحمات رئيس پيشين، براي شورا و رياست جديد سازمان آرزوي توفيق نمود و رهنمودهاي لازم براي اعتلاي جايگاه سازمان را ارائه کرد. در ادامه نيز برخي از اعضاي شوراي مرکزي و ميدران سازمان توضيحاتي را بيان کردند.

                                                                                                             امور امورروابط عمومي و بين الملل سازمان

 

                                                                        

<
امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir