امروز : يكشنبه 26 آذر 1396
جستجو

دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء

 نادعلي اسماعيلي ، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن، در هفدهمين سفر استاني خود،روز يکشنبه 9خردادماه 1395از سازمان استان يزد بازديد کرد.
 اولين برنامه اين بازديد، جلسه با محمدرضا علمدار، رئيس سازمان صنعت معدن تجارت استان و معاون معدني و کارشناسان مربوطه و رئيس و اعضاي هيئت مديره سازمان نظام مهندسي معدن استان بود. در اين جلسه که در محل سازمان استان يزد برگزارشد، ضمن بيان مشکلات و موانع موجود در بخش معدن کشور، زمينه هاي همکاري و تعامل بيشتر سازمان صمت و سازمان نظام مهندسي معدن استان بررسي شد.

   نقش معدن و صنايع وابسته به آن در زمان تحريم در کشور و لزوم استفاده از تجهيزات و ماشين آلات به روز در فعاليت هاي معدني از مهمترين مواردي بود که رئيس سازمان به آن اشاره کرد. وي همچنين خواستار استفاده بيشتار از ظرفيت هاي سازمان در بخش معدن استان شد.

  سپس ، گروههاي تخصصي سازمان استان در جلسه مشترکي به طور مبسوط مسايل ، مشکلات و پيشنهادهاي خود را در زمينه پويايي بيشتر اين گروه ها بيان کردند.

  در ادامه ، رئيس سازمان در جمع اعضاي سازمان حاضر شد و ضمن بيان اقدامات صورت گرفته و برنامه هاي آتي سازمان، به مسايل و مشکلات اعضا رسيدگي کرد.

  ديدار با معدنکاران و بهره برداران استان و جلسه با رئيس و اساتيد دانشکده معدن يزد از ديگر بر برنامه هاي انجام گرفته در اين سفر بود.

                                                                                          امور روابط عمومي و بين الملل سازمانبازديدکنندگان سايت: 4104925 نفر
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir