دسترسي به سايت استانها
جستجو


ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء
امروز : يكشنبه 7 خرداد 1396

بازديدکنندگان سايت: 3629348 نفر
در اين گردهمايي که صبح روز سه شنبه،‌چهارم خردادماه  در محل سازمان ايميدرو برگزارشد،‌ مسئولان آموزش سازمان نظام مهندسي معدن ايران،‌مسئولان آموزشي سازمان هاي صمت، سازمان نظام مهندسي معدن استانها،‌ ادارات کل فني و حرفه اي سراسر کشور و نمايندگان خانه معدن ايران حضور داشتند
مهندس شمس الدين سياسي راد،‌مدير پژوهش و فناوري ايميدرو در ابتداي مراسم ضمن خير مقدم،‌به تشريح برنامه ملي آموزش در بخش معدن پرداخت. وي نبود سيستم ساماندهي مناسب براي تاسيس و رده بندي شرکت هاي ارائه خدمات آموزشي مرتبط با حوزه معدن  را يکي از مشکلات اصلي آموزش دانست و افزود: سايست ايمديدرو اين است که با همکار يسازمان فني حرفه اي کشور ،‌سازمان نظام مهندسي معدن ،‌سازمان هاي صمت و خانه معدن برنامه ملي آموزش و توسعه يادگيري در معادنو صنايع معدن يرا اجراکند. و در اين زمينه دستورالعمل اجرايي دور هاي آموزشي معادن و صنايع معدني کشور را که تدوين شده بود ارائه کرد. وي ضمن قددراني از اقدامات صورت گرفته در حزه آموزش در سازمان نظام مهندسي معدن علي الخصوص آموزش کارگري و کارشناسي در دوسال گذشته،‌ خواستار توسعه اين دوره هاي آموزشي شد و از اين سازمان درخواست کرد دستورالعمل تشکيل و رتبه بندي دفاتر خدمات آموزشي بخش معدن را تهيه و ابلاغ کنند.

مهندس نادعلي اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن نيز آموزش را يکي از اهداف و برنامه هاي اصلي سازمان برشمردو حجم آموزش هاي صورت گرفته در سازمان را در سطوح مختلف اعم از ارتقا پايه اعضا، کارگري و کارشناسي نشان از توان بالاي بخش آموزش سازمان دانست.

 مهندس بهرامن نيز از شروع دوره هاي آموزش بهرهبرداران معادن با همکاري ايميدرو سازمان نظام مهندسي معدن خبرداد و گفت : برنامه ريزي هاي لازم در اين زمينه صورت گرفته است و اين دوره ها به زودي آغاز مي شود.

مهندس موسوي ، معاون سازمان فني حرفه اي کشور نيز ظرفيتهاي اين سازمان را در اجراي برنامه هاي آموزشي مشترک بيان کرد.

در ادامه اين همايش، احکام مسئولان آموزشي کميته‌هاي استاني اهدا شد و به پرسش هاي حاضران پاسخ داده شد.

 

                                         امور روابط عمومي و بين الملل سازمان

<

بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir